Зоопарк "Сафари-парк"

    Сафарі-парк або контактний зоопарк на Арабатській стрілці відкрився в 2010 році неподалік від гарячих джерел в селі Щасливцеве. Зокрема, тут містяться рідкісні черногриві берберські леви. Також в зоопарку можна побачити ведмедів, вовків, лисиць, мавп, верблюдів, лам, поні, віслюків, єнотів, чорнобурок, дикобразів, кроликів, білок, страусів, пеліканів та ін.
    Особливість контактного зоопарку полягає в тому, що деяких тварин можна не тільки побачити, а й помацати, а також погодувати.
    Власники зоопарку виявили винахідливість і, наприклад, в клітці з білкою розташували кролика і 3 перепілок! Білка дуже рухлива тваринка і не сидить на місці, тоді як перепілки майже не рухаються, але не тоді коли вони разом! Білка, стрибаючи, змушує перепілку теж рухатися, а перепілка своєю повільністю не дає білці стрибати і бігати так активно, як вона робить це зазвичай.
    Спостерігати за їх співіснуванням забавно і мимоволі замислюєшся «а що ж думають самі тварини з цього приводу?» Або навіть уявляєш, про що вони говорять
 
Коли відпочиваєте на Азовському морі - ви обов'язково повині відвідати Сафарі-парк.

 

Ми на інших сайтах: