Дельфінарій "Оскар-Генічеськ"

    Дельфінарій побудований за проектом, що включає кращі напрацювання зарубіжних аналогів. Фахівці стверджують, що басейн овальної форми дуже зручний для тварин, а глядацькі трибуни розташовані так, що вони цілий день перебувають в тіні (що дуже комфортно для глядачів).  
    Всі відвідувачі - дорослі і діти - мають можливість безпосередньо поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати з артистами-дельфінами, сфотографуватися напам'ять. Круглий рік тут можна організовувати дельфінотерапію - дуже ефективну в лікуванні дітей, хворих на «ДЦП» і аутизмом.
    Серед мешканців «Оскара» - чотири чорноморських дельфінів і три морські котики. Є тут і дельфін-вундеркінд, який без праці засвоїв унікальний номер: він один утримує тренера протягом досить довгого часу (зазвичай це роблять два дельфіни).
 Нам добре там, де добре нашим вихованцям, а в дельфінарії "Оскар-Генічеськ" створені найкомфортніші умови для життя, - розповідає Андрій Калганов, співзасновник дельфінарію «Оскар». - Ми оцінили, наскільки тут комфортно і артистам, і глядачам. Адаптація до нового місця пройшла успішно - артисти звикли до нового будинку, ми оновили програму виступу і працюємо з задоволенням в новому сезоні!
    Ціни:
Вистави проходять кожен день о 11:00, 15:00 і 19.00.
Загальні місця -120 грн., місця VIP (перші три ряди центрального сектора) - 140 грн.
Дитина до 3 років - БЕЗКОШТОВНО
Плавання з дельфінами
  • 5 хв. 700 грн.
  • 10 хв. 1200 грн.

Офіційний сайт: Дельфінарій "Оскар-Генічеськ"

 

 

Ми на інших сайтах: