Віндсерфінг "Экстримарин клуб"

 Віндсерфінг - водний різновид спорту з використанням спеціального спорядження у вигляді легкої дошки невеликого розміру (2-4,7 м), виготовленої з плавучого матеріалу. Дошка приводиться в рух вітрилом, приєднаним за допомогою гнучкого елемента - шарніра. Цей снаряд також називають віндсерфінгом, або «парусної дошкою». Віндсерфінг можна розглядати як гібрид парусного спорту і власне серфінгу.
     У спрощеному розумінні, вітрильна дошка схожа на маленьку яхту, але з важливою відмінністю: управління здійснюється не кермом, а шляхом нахилу щогли з вітрилом, а при русі в режимі глиссирования і за допомогою нахилу самої дошки з борту на борт. Завдання спортсмена полягає в тому, щоб, стоячи на дошці і утримуючи вітрило за поперечину, іменовану гиком, розташувати вітрило щодо вітру таким чином, щоб на вітрилі виникла сила тяги.
   "ЭКСТРИМАРИН КЛУБ"  розташувався на азовському узбережжі Арабатської стрілки на території бази відпочинку «Чайка-2» (с. Щасливцеве), що в декількох метрах від нашого пансіонату.
    Це місце обрано не випадково. Саме тут, в басейні Азовського моря і Сиваша, сама природа створила практично ідеальні умови для вітрильного спорту:
• наявність частих і хороших вітрів, придатних як для початківців, так і для досвідчених спортсменів;
• замкнутість водойм для безпечних тренувань новачків;
• оптимальне співвідношення температури води і повітря.
    Все це разом узяте робить заняття віндсерфінгом, серфінгом, кайтсерфінгом виключно захоплюючим і практично безпечним.
"ЭКСТРИМАРИН КЛУБ"  пропонує скористатися послугами:
• прокату спорядження для дорослих і дітей;
• навчання віндсерфінгу, серфінгу і кайтсерфінгу дітей, підлітків і дорослих.
    Заняття в школі віндсерфінгу проводяться досвідченими інструкторами, що мають багаторічний досвід занять вітрильними видами спорту.
    Вартість навчання та прокату - демократична і доступна людям із середнім рівнем доходів.

    Якщо Ви поки ще невпевнено відчуваєте себе на хвилях або на глибокій воді, то за Вашим бажанням навчання віндсерфінгу може проводитися на невеликому закритому водоймищі, розташованому в 50 метрах від нашої серф-станції.

Арабатська стрілка подарувала прекрасні природні умови для насолоди морем і вітром, а наша команда допоможе безпечно освоїти катання на віндсерфінгу, кайтсерфінг, серфінгу.

    Ми будемо раді прийняти вас в великий колектив красивих у всіх сенсах цього слова людей, для яких єдність з природою, з морем і вітром є стимулом до самовдосконалення і виховання духу!

 Офіційний сайт: "ЭКСТРИМАРИН КЛУБ"  

Ми на інших сайтах: